Etapy rekrutacji

etap-rekrutacji

  1. Aplikowanie na oferty Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@ipfmedical.pl lub aplikuj na konkretne wybrane przez siebie ogłoszenie.
  2. Rozmowa kwalifikacyjna Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby przeprowadzić krótką rozmowę i zaprosić Cię do siedziby w Poznaniu lub naszego oddziału w Warszawie. Jeśli Twój przyjazd nie będzie możliwy zorganizujemy rozmowę kwalifikacyjną za pośrednictwem programu Skype. W czasie rozmowy, poza omówieniem twojego wykształcenia i doświadczenia, chętnie dowiemy się w jakich dziedzinach fizjoterapii czujesz się najlepiej czy z jakimi pacjentami chciałbyś pracować najbardziej. Informacje te pomogą nam dopasować oferty pracy do Twoich preferencji.
  3. Decyzja i podpisanie umowy Po spotkaniu bezpośrednim lub rozmowie na Skypie, w ciągu tygodnia  damy Ci znać o naszej decyzji. W przypadku odpowiedzi pozytywnej, możemy rozpocząć procedurę uznawania Twoich kwalifikacji zawodowych. Nostryfikacja dyplomu jest niezbędna, abyś mógł rozpocząć pracę w zawodzie. Podpiszemy z Tobą umowę, na mocy której IPF medical zajmie się kwestią tłumaczenia, skompletowania i przesłania niezbędnego dossier. Nic nie będzie Cię to kosztować.
  4. Uznanie dyplomu i pozwolenie na wykonywanie zawodu we Francji Zajmiemy się uznaniem Twojego dyplomu. Weźmiemy na siebie procedurę składania wniosku i uzyskania pozwolenia na wykonywanie zawodu. Następnie przedstawimy Ci kilka ofert pracy, z których będziesz mógł wybrać te, które odpowiadają Ci najbardziej. Przed rozmową z pracodawcą otrzymasz informacje na temat warunków zatrudnienia m.in. wysokości wynagrodzenia, zakresu obowiązków, rodzaju zakwaterowania oraz proponowanej daty rozpoczęcia pracy. Jeśli dana placówka zainteresuje się Twoją kandydaturą, skontaktujemy Cię z Twoim przyszłym pracodawcą.
  5. Podpisanie umowy o pracę Zaproponujemy Ci jedną z dwóch form zatrudnienia: pierwszą z nich, częściej preferowaną przez pracodawców zagranicznych, jest zatrudnienie bezpośrednio w placówce docelowej na warunkach francuskich (umowa na czas określony lub nieokreślony). Druga możliwość to zatrudnienie na podstawie francuskiej umowy o pracę tymczasową (interim).
  6. Zapis do Izby Fizjoterapeutów we Francji Po przyjeździe do Francji, każdy fizjoterapeuta musi zapisać się do Izby Fizjoterapeutów w departamencie, gdzie jest zatrudniony oraz przejść rozmowę i test sprawdzający znajomość języka francuskiego. Pomagamy w kontakcie z Izbą i wypełnieniu formularzy, a także udostępniamy materiały językowe.
Infolinia:

61 222 37 28

Masz pytania, wątpliwości, uwagi? Jesteśmy do twojej dyspozycji.
Zapraszamy do kontaktu w godz. od 9.00 do 17:00
IPF medical: Praca fizjoterapeuta

Kontakt:

IPF medical Sp. z o.o. Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej

ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.