Agencja Pracy IPF

IPF medical wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

Miło nam poinformować, że od grudnia 2015 roku nasza firma – IPF medical, w związku z prowadzeniem kursów języka francuskiego dla fizjoterapeutów, została oficjalnie wpisana do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych  pod numerem 2.30/00371/2015.

Rejestr Instytucji Szkoleniowych stanowi bazę danych o instytucjach szkoleniowych i ich ofercie kierowanej szczególnie do grupy osób poszukujących pracy. Ma na celu wspieranie rozwoju systemu edukacji pozaszkolnej dla potrzeb rynku pracy i gwarantowanie pełnego zasięgu informacyjnego na temat możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych w skali całego kraju.

Z praktycznego punktu widzenia istotne jest to, że osoby chcące wziąć udział odpłatnie w samym kursie językowym bez późniejszego zatrudnienia we Francji, mogą obecnie ubiegać się o dofinansowanie kursu z Urzędów Pracy.

Nasz wpis mogą Państwo zobaczyć po następującym adresem mailowym: http://stor.praca.gov.pl/portal/#/ris/wyszukiwarka/szczegolyRis?id=42938

RIS

Infolinia:

61 222 37 28

Masz pytania, wątpliwości, uwagi? Jesteśmy do twojej dyspozycji.
Zapraszamy do kontaktu w godz. od 9.00 do 17:00
IPF medical: Praca fizjoterapeuta

Kontakt:

IPF medical Sp. z o.o. Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej

ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.