Kursy online

kursy-językowe

ZALETY KURSU ONLINE:

 1. Zajęcia w godzinach późno popołudniowych lub wieczornych,

Dzięki temu można pogodzić zajęcia z pracą zawodową czy nauką na studiach. Staramy się dostosować godziny zajęć do preferencji słuchaczy.

 1. Nowoczesne narzędzia do nauki języka

Kurs zawiera zajęcia w formie wideokonferencji oraz wirtualną platformę z materiałami ze wszystkich poziomów trudności od A1 do C2

 1. Mobilna forma kursu

Możesz uczyć się w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Wystarczy, ze będziesz miał dostęp do Internetu.

 1. Praca w małych 4-osobowych grupach

Przekłada się to na większą efektywność nauki.

 1. Opieka lektora przez całość trwania kursu.

Stały kontakt z lektorem pozwala na monitorowanie postępów.

 1. Uzupełnianie i utrwalanie wiedzy

Masz możliwość kontynuowania nauki po kursie, ponieważ do dwóch miesięcy od zakończeniu kursu zapewniamy jeszcze zajęcia online z lektorem raz w tygodniu.

Kurs online IPF medical

Miesiące rozpoczęcia kolejnych edycji kursu online

 • Styczeń 2018
 • Marzec 2018
 • Kwiecień 2018
 • Czerwiec 2018
 • Lipiec 2018
 • Wrzesień 2018
 • Październik 2018
 • Grudzień 2018

Dla uczestników, którzy zdecydują się po kursie na zatrudnienie za pośrednictwem naszej firmy, kursy są bezpłatne. Istnieje również możliwość skorzystania z kursów bez konieczności późniejszego zatrudnienia przez IPF medical. Wówczas koszty samego kursu przedstawiają się następująco:

 • kurs online: 2000 zł

Zapraszamy do kontaktu, podjęcia współpracy i intensywnej nauki.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami konkretnych osób, które ukończyły już nasz kurs.

Kurs online:

Platforma spełniła wszystkie moje oczekiwania. Mogę powiedzieć, że więcej uczę się pracując z nią niż chodząc na lekcję indywidualną (rozmowa po polsku). Wszystkie zagadnienia i tematyka  jest zrobiona profesjonalnie. Jestem  miło zaskoczona lekcjami z lektorką. Bardzo  mnie cieszy, że jest nacisk na rozmowę po francusku.  Brakuje mi czasami czasu, ale staram się jak najwięcej korzystać z platformy. Im więcej tym korzystniej dla mnie. Obecnie pracuje w przychodni jako rejestratorka medyczna. Czasu mniej, ale na platformę muszę ten czas znaleźć.
 Agata C.

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Początkowo myślałam że zajęcia grupowe na poziomie A2 są dla mnie na trochę za niskim poziomie ale w sumie doszłam do wniosku że przyda mi się taka powtórka nawet tych prostych zagadnień. Nasza lektorka jest bardzo sympatyczna i wymagająca. Nie jest lekko :) ale widzę postępy. Codziennie korzystam z platformy i z niej również jestem bardzo zadowolona. 

Maja H.

Jeśli chodzi o platformę Roseta Stone, są tam elementy bardzo fajne, gdzie można było uczyć się w zasadzie w formie zabawy. Jest fajnym dodatkiem do kursu, chociaż czasami trudno wygospodarować na nią czas. To co mi się tam podobało najbardziej to ćwiczenia mowy/akcentu. Jeśli chodzi o spotkania z Panią Kasią Nowak, to jestem bardzo zadowolona! Jest duże nastawienie na słownictwo medyczne, bardzo dużo materiałów z tematyki fizjoterapii, szpitali, pacjentów, chorób itp. Dla mnie to ogromny plus bo pozwala poczuć się pewniej w tej tematyce. To co mogę podkreślić to jakość techniczna obu platform, na których miałam zajęcia, dobra jakość połączeń, możliwość nagrywania i później odsłuchania lekcji i wrzucanie materiałów bezpośrednio na platformę.

Ola C.

Organizacja kursu była dobrze pomyślana, rozpoczynając od propozycji dogodnego terminu zajęć co do dnia i godziny a kończąc na kontakcie z Panią lektor. Bardzo fajnym pomysłem ze strony Pani Kasi było monitorowanie kiedy i w jakich godzinach możemy się spotykać,  jeśli chodzi o zajęcia, ponieważ w moim przypadku, kiedy pracuję na trzech etatach, dostosować termin spotkania jest bardzo ciężko. Spotkania online były interesujące i zachęcały do nauki języka francuskiego. Mam porównanie, ponieważ w liceum uczyłem się języka francuskiego i była to dla mnie droga przez mękę. Natomiast Pani Kasia swoim charakterem, dobrym słowem i zaangażowaniem sprawiła, że nauka języka francuskiego była przyjemnością. Spotkania na platformie wyglądały nie jak typowe lekcje, które pamiętam ze szkoły tylko jak spotkanie z przyjacielem, któremu zależy byśmy ten język poznali i polubili. Ciekawym elementem każdego ze spotkań było to, że Pani Kasia zwracała uwagę na część praktyczna języka np język potoczny, sposób formułowania myśli i mówienie przez francuzów. Pani Kasia stawiała też na spontaniczne mówienie. Zakres materiału na pierwszym spotkaniu wydał się ogromny i nie do opanowania. Jednak w miarę rozwijania się kursu udało się wszystko w większym lub mniejszym stopniu przyswoić. Wierzę, że te podstawy jakie udało mi się zgłębić podczas kursu on -line wystarczą na początek pracy we Francji.

Borys B.

Dla mnie zajęcia z tą platformą były pomocne, ponieważ zaczynałam się dopiero uczyć języka. Było tam wiele przydatnych informacji, słówek, zwrotów. Fajnie i w prosty sposób wyjaśniona gramatyka. Ogólnie nie jestem zwolennikiem takiej metody nauki języka, ale jest to dobre rozwiązanie do nauki na odległość i stanowi uzupełnienie zajęć prowadzonych z lektorem. Zajęcia z Panią Kasią były pomocne i mobilizujące do nauki. Bywało bardzo wesoło ale również profesjonalnie. Każdemu kursantowi życzyłabym takiego nauczyciela. Chciałabym podkreślić, że merytoryka prowadzonych zajęć była na bardzo wysokim poziomie. Podczas zajęć poruszana była tematyka ściśle związana z pracą fizjoterapeuty jak również tematy z życia codziennego. Zajęcia w wirtualnej klasie są doskonałą alternatywą dla osób nie mogących uczestniczyć w lekcjach stacjonarnych.

Michał D.

Infolinia:

61 222 37 28

Masz pytania, wątpliwości, uwagi? Jesteśmy do twojej dyspozycji.
Zapraszamy do kontaktu w godz. od 9.00 do 17:00
IPF medical: Praca fizjoterapeuta

Kontakt:

IPF medical Sp. z o.o. Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej

ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.