Kursy stacjonarne

kursy-językowe

ZALETY KURSU STACJONARNEGO:

  1. Bezpośredni kontakt z lektorem

Korzystasz aż ze 120 godzin zajęć z lektorem

  1. Praktyczny charakter nauki

Proponujemy urozmaicone formy ćwiczeń, w tym nagrywanie własnych filmików, odgrywanie konkretnych sytuacji z pracy z pacjentem.

  1. Wykwalifikowana kadra

Zajęcia są prowadzone przez lektorów z wieloletnim doświadczeniem.

  1. Zajęcia z native speakerem

Udział w kursie native speakera umożliwia kontakt z żywym językiem używanym na co dzień we Francji.

  1. Zapewnione zakwaterowanie w Poznaniu

Wszystkim fizjoterapeutom spoza Poznania pokrywamy częściowo koszty wynajęcia zakwaterowania.

Kurs stacjonarny IPF medical

W najbliższym czasie planujemy cztery edycje kursu stacjonarnego, w następujących miesiącach:

  •   22 stycznia –  23 lutego 2018 (Poznań)
  •   7 maja – 8 czerwca 2018 (Poznań)
  •   27 sierpnia – 28 września 2018 (Poznań)
  •   7 stycznia 2019 – 8 lutego 2019 (Poznań)

Dla uczestników, którzy zdecydują się po kursie na zatrudnienie za pośrednictwem naszej firmy, kursy są bezpłatne. Istnieje również możliwość skorzystania z kursów bez konieczności późniejszego zatrudnienia przez IPF medical. Wówczas koszty samego kursu przedstawiają się następująco:

  • kurs stacjonarny – 1700 zł

Zapraszamy do kontaktu, podjęcia współpracy i intensywnej nauki.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami konkretnych osób, które ukończyły już nasz kurs.

Sądzę, że Pani Maria jest świetnym nauczycielem, zdołała w tak niedługim czasie przekazać nam sporą wiedzę w sposób przystępny i jasny. Myślę, że to nie lada wyczyn zważywszy na to, że nie mieliśmy wcześnie za dużo styczności z tym językiem. Kurs był świetny (solidne podstawy) jedyny problem w tym, że trwał tak krótko i tak naprawdę dopiero na miejscu człowiek się uczy, kiedy jest zmuszony się porozumiewać 😉 ja osobiście bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na wyjazd, trafiłam w bardzo przyjazne miejsce, a to jest dla mnie istotne. Pozdrawiam,

 Magdalena K.

Zajęcia z native speakerem uważam za świetne urozmaicenie. Duża satysfakcja kiedy udało się cokolwiek zrozumieć – wyłapać kontekst wypowiedzi. Bardzo ciekawie prowadzone przez lektora. Byłem pozytywnie zaskoczony. Pani Maria to bardzo dobra nauczycielka: wyrozumiała, cierpliwa, indywidualnie podchodząca do każdego kursanta – co było konieczne, bo staliśmy na różnych poziomach. Poza tym, nie jest łatwo przekazać tak obszerną wiedzę w tak krótkim czasie. Myślę, że jest to duże wyzwanie również dla lektora. Pani Maria stanęła na wysokości zadania.

Marcin K.

Świetnie spędzony czas na kursie. Bardzo produktywny i pouczający. Co mi się podobało najbardziej? Organizacja pracy pani lektor, atmosfera jaka panowała na kursie. W skali od 1-10 daję 10! Pani lektor miała w sobie dużo cierpliwości i pokory, alby nauczyć nas języka.

Karolina P.

Jestem zadowolona z tego, że program był dostosowany do fizjoterapeutów. Na zajęciach poruszone było bardzo dużo aspektów związanych z naszym zawodem. Zajęcia podzielone były na część medyczną i część ogólną w bardzo przyswajalny sposób. Czas na zajęciach był odpowiednio podzielony na bloki tematyczne. Była duża ilość materiałów przygotowanych na zajęcia. Po kursie segregator z notatkami oraz materiałami ważył 20 kg :)

Agnieszka M.

Jak oceniam pracę lektora? Bardzo pozytywnie, Kasia potrafiła wytłumaczyć wszystkie zagadnienia, miała bardzo dużą wiedzę medyczną i znajomość zagadnień fizjoterapeutycznych. Do tego dobre podejście do nas, uśmiech, wszystko na plus.

 Bartek P.

Żałuję, że kurs już się skończył. Kasia zrobiła świetną pracę, podała nam bardzo dużo informacji i ciekawostek przedstawionych w bardzo przystępny sposób. Udało się jej zmotywować nas do pracy. Pomogła jej anielska cierpliwość.

Kuba Z.

Zajęcia z Panią Kasią są bardzo pomocne, jest otwarta na propozycje podawane przez kursantów, a jednocześnie cały materiał, który mieliśmy zrobić został wykonany. My kursanci lepiej trafić nie mogliśmy 😉
Na kursie omawialiśmy wszystkie zagadnienia potrzebne do pracy lub podstawy tych, które trzeba było doczytać samemu.

Anna B.

Infolinia:

61 222 37 28

Masz pytania, wątpliwości, uwagi? Jesteśmy do twojej dyspozycji.
Zapraszamy do kontaktu w godz. od 9.00 do 17:00
IPF medical: Praca fizjoterapeuta

Kontakt:

IPF medical Sp. z o.o. Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej

ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.