Oferta pracy wszystkie oferty »

IPF medical wywodzi się z agencji pracy tymczasowej IPF Sp. z o.o., która istnieje na rynku od 2009 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych sprawia, że doskonale znamy sektor medyczny we Francji. Obecnie współpracujemy z ponad 50 prywatnymi i publicznymi placówkami służby zdrowia na terenie całej Francji. Dzięki współpracy z różnymi typami ośrodków, w tym szpitalami, klinikami, gabinetami oraz ośrodkami uzdrowiskowymi, możemy zaproponować kandydatom szeroki wachlarz ofert. Tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy nawiązało z nami współpracę ponad 60 fizjoterapeutów.

Obecnie dla naszego klienta w północnej Francji – centrum opieki długoterminowej w regionie Pikardii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – centrum opieki długoterminowej (Pikardia)
Miejsce pracy: Francja, Pikardia
 
Dodano: 28 stycznia 2016

Zakres obowiązków:

Praca z pacjentami geriatrycznymi, rehabilitacja i readaptacja rezydentów:
- ćwiczenia powypadkowe, rehabilitacja zaburzeń równowagi, pionizacja pacjentów, rehabilitacja oddechowa, wzmocnienie mięśniowe, prewencja upadków osób starszych.
- Bilans pacjentów, ocena zdolności motorycznych, sensorycznych oraz poznawczych. Ocena stopnia samodzielności pacjentów i postępu w ich rehabilitacji. Ustalanie celów rehabilitacji.
- Terapia pacjentów zgodnie z zaleceniami lekarskimi. Praca w zespole złożonym ze specjalistów
- Redagowanie podsumowań zabiegów, przekazywanie informacji nt. postępów rehabilitacji przełożonym oraz lekarzom rehabilitantom.

Wymagania:

- dyplom magisterski z fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej (przy kilkuletnim doświadczeniu zawodowym lub posiadaniu dodatkowo tytułu technika fizjoterapii, może wystarczyć dyplom licencjacki),
- min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów,
- komunikatywna znajomość języka francuskiego lub gotowość do podjęcia nauki (zapraszamy również osoby bez znajomości francuskiego- organizujemy kursy językowe dla fizjoterapeutów)
- komunikatywność i życzliwe podejście do pacjenta,
- obowiązkowość i łatwość adaptacji do nowych warunków.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie francuskiej umowy o pracę na początku na okres próbny 2 miesięcy, potem na czas nieokreślony (CDI)
- atrakcyjne wynagrodzenie (2104 euro brutto/ 1690 euro netto/ miesiąc)
- załatwienie formalności związanych z uznaniem kwalifikacji zawodowych (tłumaczenie dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na wykonywanie zawodu we Francji)
- wsparcie w nauce języka (w razie potrzeby zapewniamy bezpłatny intensywny kurs języka francuskiego – najbliższy kurs rozpoczyna się 18 kwietnia w Warszawie)
- bezpłatne zakwaterowanie na terenie ośrodka przez okres 2 miesięcy, koszt: 80 euro/miesiąc
- zwrot kosztów podróży do Francji (do 100 euro)
- wsparcie po wyjeździe (stały kontakt z koordynatorem w Poznaniu)
- możliwość rozwoju zawodowego


Zapraszamy do wzięcia udziału w otwartym spotkaniu informacyjnym dla fizjoterapeutów na temat warunków pracy we Francji.
Data : 24 lutego (środa) godz. 19.00
Miejsce: WARSZAWA, ul. Nowogrodzka 19/ 3, I piętro
Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.med@ipf.jobs lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 506 704 985

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) i w następnych procesach rekrutacji”

IPF medical Sp. z o. o.
60-867 Poznań, ul. . Norwida 13
www.medical.ipf.jobs

Infolinia:

61 222 37 28

Masz pytania, wątpliwości, uwagi? Jesteśmy do twojej dyspozycji.
Zapraszamy do kontaktu w godz. od 9.00 do 17:00
IPF medical: Praca fizjoterapeuta

Kontakt:

IPF medical Sp. z o.o. Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej

ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.