Oferta pracy wszystkie oferty »

IPF medical wywodzi się z agencji pracy tymczasowej IPF Sp. z o.o., która istnieje na rynku od 2009 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych sprawia, że doskonale znamy sektor medyczny we Francji. Obecnie współpracujemy z ponad 50 prywatnymi i publicznymi placówkami służby zdrowia na terenie całej Francji. Dzięki współpracy z różnymi typami ośrodków, w tym szpitalami, klinikami, gabinetami oraz ośrodkami uzdrowiskowymi, możemy zaproponować kandydatom szeroki wachlarz ofert. Tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy nawiązało z nami współpracę ponad 60 fizjoterapeutów.

Obecnie dla naszego klienta w zachodniej Francji – Ośrodek rehabilitacji i opieki średnioterminowej w regionie Poitou-Charentes poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – ośrodek rehabilitacji i opieki średnioterminowej (Poitou- Charentes)
Miejsce pracy: Francja, Poitou-Charentes
 
Dodano: 05 lutego 2016
Zakres obowiązków:

- Centrum zapewnia rehabilitację 74 pacjentom w ramach dwóch oddziałów wielospecjalistycznego i dermatologicznego.
- Praca z osobami dorosłymi (pacjenci po okresie hospitalizacji w związku z zabiegami chirurgicznymi, pacjenci ze schorzeniami ortopedycznymi, reumatologicznymi, układu krążenia czy układu oddechowego, pacjentki z oddziału położniczego, pacjenci z oparzeniami, bliznami, egzemą, łuszczycą).
- Rehabilitacja mająca na celu odzyskanie przez pacjentów samodzielności; współpraca z lekarzami i pozostałymi członkami zespołu medycznego.
- Zatrudnienie na pełen etat od poniedziałku do piątku 39 h / tydzień; godziny nadliczbowe można odebrać w formie 20 dodatkowych dni wolnych w ciągu roku ( tzw. RTT).

Wymagania:

- zapis do francuskiej Izby Fizjoterapeutów (Ordre de MK),
- komunikatywna znajomość języka francuskiego,
- odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej,
- umiejętność słuchania, dyskrecja, szacunek wobec pacjenta,
- umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy we Francji (min. pół roku)

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie francuskiej umowy o pracę na czas nieokreślony (CDI).
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (2857,14 € brutto/ 2200 € netto - 14 pensji w tym dwie w formie premii).
- benefity wynikające z comité d'entreprise (bilety na basen, bilety do kina)
- załatwienie formalności związanych z uznaniem kwalifikacji zawodowych (tłumaczenie dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na wykonywanie zawodu we Francji).
- wsparcie w nauce języka (w razie potrzeby zapewniamy bezpłatny intensywny kurs języka francuskiego – najbliższy kurs rozpoczyna się 18 kwietnia w Warszawie).
- zwrot kosztów podróży do Francji (do 100 euro).
- wsparcie po wyjeździe (stały kontakt z koordynatorem w Poznaniu).
- możliwość rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do wzięcia udziału w otwartym spotkaniu informacyjnym dla fizjoterapeutów na temat warunków pracy we Francji.
Data : 24 lutego (środa) godz. 19.00
Miejsce: WARSZAWA, ul. Nowogrodzka 19/ 3, I piętro
Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.med@ipf.jobs lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 506 704 985

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) i w następnych procesach rekrutacji”

IPF medical Sp. z o. o.
ul. Norwida 13
60-867 Poznań

Infolinia:

61 222 37 28

Masz pytania, wątpliwości, uwagi? Jesteśmy do twojej dyspozycji.
Zapraszamy do kontaktu w godz. od 9.00 do 17:00
IPF medical: Praca fizjoterapeuta

Kontakt:

IPF medical Sp. z o.o. Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej

ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.