Oferta pracy wszystkie oferty »

IPF medical wywodzi się z IPF Group istniejącej na rynku od 2009 roku i posiadającej swoje oddziały w Poznaniu, Warszawie i Paryżu. Od ponad 7 lat specjalizujemy się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych. Firma IPF medical działająca w sektorze medycznym prowadzi rekrutacje personelu dla ośrodków francuskiej służby zdrowia. Obecnie współpracujemy z ponad 70 prywatnymi i publicznymi placówkami medycznymi na terenie całej Francji. Dzięki współpracy z ośrodkami różnego typu, w tym szpitalami, klinikami, gabinetami oraz ośrodkami uzdrowiskowymi, możemy zaproponować kandydatom szeroki wachlarz ofert. Tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy nawiązało z nami współpracę ponad 65 fizjoterapeutów.

Obecnie dla naszego klienta w południowo-zachodniej Francji – Ośrodka uzdrowiskowego w regionie Akwitanii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – termy (Akwitania)
Miejsce pracy: Francja, Akwitania
 
Dodano: 25 listopada 2016

Charakterystyka placówki:

– Termy (centrum sanatoryjno – uzdrowiskowe) położone niedaleko Pirenejów i wybrzeża Atlantyku na południu Francji.

– Ośrodek specjalizuje się w rehabilitacji i zabiegach dla pacjentów z zapaleniem ścięgien, reumatoidalnym zapaleniem stawów, artrozą, fibromialgią.  Pacjenci cierpiący na niewydolność żylną, zapalenie żył, „ciężkie nogi”, obrzęki, zapalenie skóry, drętwienie kończyn lub skurcze.

 

Zakres zadań:

– Hydroterapia i balneoterapia (masaż wirowy, bicze wodne, gimnastyka w basenie, kąpiele lecznicze, kąpiele terpentynowe, łaźnia parowa, inhalacje, okładypeloidowe- błotne).

– Rehabilitacja mająca na celu zredukowanie dolegliwości bólowych, wzmocnienie mięśniowe. Masaże z użyciem specjalnego balsamu i rehabilitacja w wodzie (20 -30 minutowe sesje).

– Fizjoterapeuci mogą wziąć urlop w wakacje.

 

Wymagania:

 

– dyplom magisterski z fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej,

– min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów,

– komunikatywna znajomość języka francuskiego lub gotowość do podjęcia nauki (zapraszamy również osoby bez znajomości francuskiego- organizujemy kursy językowe dla fizjoterapeutów)

– odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej,

– dyskrecja, szacunek wobec pacjenta,

– umiejętność pracy w zespole.

 

Oferujemy:

 

– zatrudnienie na podstawie francuskiej umowy o pracęna czas określony (CDD) od marca do grudnia 2017.

– atrakcyjne wynagrodzenie (2450 € brutto/ 1900 €netto miesiąc (uzależnione od dotychczasowego stażu pracy).Wynagrodzenie za czas urlopu i godziny nadliczbowe jest wypłacane pod koniec trwania umowy.

– załatwienie formalności związanych z uznaniem kwalifikacji zawodowych (tłumaczenie dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na wykonywanie zawodu we Francji).

– wsparcie w nauce języka (w razie potrzeby zapewniamy bezpłatny intensywny kurs języka francuskiego).

– zakwaterowanie zapewnione na początek przez placówkę.  Potem pomoc w znalezieniu lokum -mieszkanie ok. 40 m², na które należy przewidzieć łącznie do 500 euro).

– zwrot kosztów podróży do Francji (do 100 euro).

– wsparcie po wyjeździe (stały kontakt z koordynatorem w Poznaniu).

– możliwość rozwoju zawodowego.

 

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.med@ipf.jobs lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 506 704 985
Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) i w następnych procesach rekrutacji”

Więcej informacji na stronie www.ipf.medical.jobs

IPF medical Sp. z o. o.
ul. Norwida 13
60-867 Poznań

Infolinia:

61 222 37 28

Masz pytania, wątpliwości, uwagi? Jesteśmy do twojej dyspozycji.
Zapraszamy do kontaktu w godz. od 9.00 do 17:00
IPF medical: Praca fizjoterapeuta

Kontakt:

IPF medical Sp. z o.o. Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej

ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.