Agencja Pracy IPF

Raport na temat statusu zawodu fizjoterapeuty we Francji

Dotarliśmy do raportu, który pozwala zorientować się jak zawód fizjoterapeuty oceniany jest przez Francuzów. Badania zostały przeprowadzone pod koniec 2012 roku przez francuską Izbę Fizjoterapeutów na grupie 1550 respondentów zróżnicowanych pod względem wieku, płci, wykształcenia, dochodów i regionu zamieszkania.

  • Jak wynika z ankiety, więcej niż 8 na 10 Francuzów sądzi, że fizjoterapia pozwala skutecznie uśmierzyć dolegliwości bólowe.
  • Co ciekawe osoby, które przeszły rehabilitację, deklarują prawie jednogłośnie, że darzą zaufaniem fizjoterapeutów, z których pomocy skorzystały.
  • Zgodnie z wynikami, 8 na 10 Francuzów uważa, że istnienie Izby Fizjoterapeutów pozwala zwiększyć jakość usług medycznych i finalnie zagwarantować większe bezpieczeństwo pacjentów.
  • Na wykresach możecie zobaczyć dokładne wyniki badań.

graf- pytanie 1

graf - pytanie 2

graf- pytanie 3

Infolinia:

61 222 37 28

Masz pytania, wątpliwości, uwagi? Jesteśmy do twojej dyspozycji.
Zapraszamy do kontaktu w godz. od 9.00 do 17:00
IPF medical: Praca fizjoterapeuta

Kontakt:

IPF medical Sp. z o.o. Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej

ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.